Czyszczenie wnętrza samochodu w Częstochowie

Czyszczenie wnętrza samochodu to nic innego jak szereg zabiegów, którzy pozwala przywrócić auto to stanu, w którym był odbierany z salonu pachnąc jeszcze nowością. Spośród zabiegów wyróżniamy szczegółowe odkurzanie, bardzo dokładne czyszczenie kokpitu i wszystkich plastików, mycie szyb, czy doczyszczeniem przypadkowych pojedynczych plam i zabrudzeń.

Pranie tapicerki w samochodzie w Częstochowie

Jest to dodatkowy pakiet usług realizowany przy dużych zabrudzeniach tapicerki. Jest ona narażona na częste pojawianie się plam, które zazwyczaj są trudne do usunięcia w warunkach domowych. Chcąc zadbać o wnętrze naszego auta warto udać się do fachowców, którzy w profesjonalny sposób przeprowadzą pranie tapicerki w samochodzie.

Pranie w naszym studio wykonujemy jedynie przy użyciu najwyższej jakości produktów renomowanych producentów w trosce o Wasze samochody. Gwarantujemy skuteczne i efektywne przeprowadzenie procesu. Wykonujemy pranie foteli (które są wcześniej wykręcane), tylnej kanapy, boczków, zagłówków, podłokietnika, podłogi (również w bagażniku), dywaników, podsufitki, pasów oraz oczyszczanie elementów z tworzywa sztucznego.

Czyszczenie wnętrza samochodu w Częstochowie – Cennik

Cena uzależniona jest w największym stopniu od rozmiaru samochodu oraz skali zabrudzeń. W przypadku, gdy wymagane jest pranie tapicerki cena może ulec podniesieniu. Standardowy cennik zaczyna się od kwoty 60 zł.