Kompleksowy auto detailing w Częstochowie

Kompleksowy auto detailing to dla Twojego samochodu prawdziwe centrum regeneracji i czas zabezpieczenia, aby przez długie lata nie tracił swojego uroku. W naszym studio oferujemy szereg usług związanych z auto detailingiem w Częstochowie.

 

Powłoka ceramiczna w Częstochowie

Zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną to najnowsza z technologii przeznaczonych do zabezpieczania powierzchni zewnętrznych pojazdu. Dzięki swojej trwałości powłoka ceramiczna pozwala na lata zabezpieczyć lakier przed kwaśnym deszczom, ptasim odchodom, zanieczyszczeniom drogowym, smołom i szkodliwym promieniom UV tworząc swoisty ochronny pancerz dla samochodu. Powłoka ceramiczna dodatkowo wydobywa głębię koloru oraz nadaje wysoki połysk zabezpieczanym powierzchniom.

 

Korekta lakieru w Częstochowie

Dzięki zastosowaniu korekty lakieru pozbędziemy się z naszego samochodu tysięcy mikro zarysowań, kolistych śladów po myjni automatycznej i przywracamy mu połysk. Jest to jedno z podstawowych zabiegów detailingowych. Wyróżniamy trzy podstawowe metody korekty lakieru:

  • Jednoetapowa korekta lakieru: Popularnie nazywana One Step, czuli odświeżenie lakieru, odzyskanie głębi koloru i usunięcie mikro zarysowań.
  • Dwuetapowa korekta lakieru: Pozwala na usunięcie od 50% do 70% zarysowań na lakierze, co na pewno pozwoli ucieszyć oko właściciela odzyskanym blaskiem lakieru.
  • Pełna korekta lakieru: Jest to usługa dla najbardziej wymagających. Pozwala usunąć od 70% do 90% zarysowań przy odpowiedniej dbałości o kondycję powłoki lakierniczej.

Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy dokładną analizę lakieru, tak aby dobrać odpowiednią metodę korekty lakieru.

 

Zabezpieczenie auta folią PPF w Częstochowie

Jest to podstawowa metoda w auto detailingu na zabezpieczenie pojazdu na długie lata. Stosując zabezpieczenie folią PPF chronimy nasz samochód przed odbijającymi się kamieniami spod kół innych pojazdów, rysami, otarciami parkingowymi czy blaknięciem lakieru pod wpływem promieni słonecznych. Folię tą można również stosować na lampy, lusterka, klamki, progi czy powierzchnię wykonaną z karbonu i Piano Black. Istnieje również możliwość pokrycia samochodu folią PPF o wybranym kolorze, co dla naszych wykwalifikowanych specjalistów nie będzie żadnym problemem.

 

Przyciemnianie szyb w Częstochowie

Przyciemnianie szyb w samochodzie to nie tylko wymysł z gangsterskich filmów, ale sposób na poprawienie komfortu jazdy oraz zabezpieczeniem auta przed nagrzewaniem się od ostrego słońca. Przyciemniać można wszystkie szyby w samochodzie, ale nie wszystkie tak samo. Szyby tylne i tylne boczne można przyciemnić do woli, natomiast szyby przednie i przednie boczne muszą zachować przepuszczalność światła nie mniejszą niż 70%.

 

Usuwanie rys metodą SSR w Częstochowie

Jedną z technik usuwania rys z lakieru naszego samochodu jest SSR. Sprayless Scratch Repair w skrócie to nic innego jak uzupełnianie ubytków specjalnym opatentowanym preparatem, który przypomina lakier. Stosując tą metodę nie musimy martwić się o wykazywanie jakichkolwiek znamion malowania oraz utratę wartości wynikającej przy tradycyjnym lakierowaniu. Usuwanie rys metodą SSR zapewnia trwałość wykonanej naprawy i pozawala na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasz salon, jako jedyny w Częstochowie, może pochwalić się wykwalifikowanym ekspertem z zakresu usuwania rys metodą SSR.

 

Auto detailing w Częstochowie – Cennik

W związku z ogromną ilością możliwości, które daje auto detailing cena uzależniona jest od pakietu usług takich jak nakładanie powłoki ceramicznej, korekta lakieru, zabezpieczenie auta folią PPF, przyciemnianie szyb, czy usuwanie rys metodą SSR. Podstawowe pakiety renowacyjne i zabezpieczające zaczynają się już od 100 zł.