Myjnia samochodowa w Częstochowie

Każdy samochód potrzebuje regularnego czyszczenia, nie tylko w środku ale i na zewnątrz. Systematyczne utrzymywanie zewnętrznej warstwy pojazdu w czystości pozwala na dłużej utrzymać dobry stan lakieru, zapobiec powstawaniu korozji, a także poprawić bezpieczeństwo jazdy.

Jednak nie zawsze mamy na to czas, miejsce i środki. Tutaj ze swoją ofertą przychodzi nasze studio z profesjonalną myjnią samochodową gdzie ręcznie usuwany jest brud z karoserii Waszych pojazdów.

Każdy z pojazdów przechodzi przez mycie wstępne, zasadnicze, mycie wnęk, aplikację hydrowosku, wydmuchiwanie szczelin, dokładne osuszanie (tak aby nie powstawały żadne zacieki), czyszczenie dywaników i impregnację opon. Do pielęgnacji karoserii w naszej myjni samochodowej używamy jedynie produktów z najwyższej półki renomowanych producentów, dzięki którym lakier nie ma szans zostać porysowany.

Myjnia samochodowa w Częstochowie – Cennik

Standardowe mycie karoserii samochodów osobowych kosztuje od 50 zł i trwa około 30 minut. Cena uzależniona jest w głównej mierze od rozmiarów pojazdu.